Telefon

0232 887 1470

Hakkımızda

Ata Endüstri, 1980 yılında aile şirketi olarak kuruldu. Ana hedefimiz, müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle makinelerimizi imalat ve montaj hatalarına karşı 3 yıl garanti altına alıyoruz. Genç, dinamik ve eğitimli kadromuz, sürekli olarak değişen teknolojiyi takip ederek sanayimize kazandırıyor ve sizlerden gelen öneri ve bilgileri dikkate alarak daha fonksiyonel makineler üretmeyi amaçlıyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, firmamızın temel prensiplerinden biridir.

Firmamız, tarım sektöründeki çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen tarım makineleri üretmektedir. Ürün yelpazemiz genellikle toprak işleme, hazırlık, ekim ve hasat makinelerini içerir.

Toprak İşleme Grubu: Bu grup, toprak işleme makinelerini içerir ve genellikle yatay bıçaklı (yatay işleme organlı) ve dikey bıçaklı (dikey işleme organlı) makineler olarak iki ana kategoriye ayrılır. Rotovatörler, rototiller ve bu makineleri teknoloji ile birleştirerek oluşturduğumuz sensörlü veya duyargalı makineler bu grupta yer alır.

Frezeli Ara Çapa Grubu: Bu ürünler, özellikle tarla bitkilerinin aralarını çapalamak için kullanılır. Ürünlerimiz, çiftçilerimizin bitki türlerine göre ayar yapabileceği şekilde üretilebilir. Özellikle pancar, mısır ve pamuk üreten çiftçilerimiz, makinelerimizin işlevselliğini artırabilecek ek aksesuarları (gübre sandığı, arka karık, ön patlatma) talep edebilirler.

Sap ve Dal Parçalama Grubu: Bu grupta, bıçaklı ve çekiçli veya çırpı bıçaklı (2 veya daha fazla bıçak) makineleri üretiyoruz. Sap parçalama makinelerimiz, tarladaki bitki artıklarını parçalamak için tasarlanmıştır. Dal parçalama makinelerimiz ise budanmış ağaç ve asma dallarını parçalamak için kullanılır.

Mısır Hasat Tablamız: Her marka biçerdövere uygun bir şekilde üretilir. Ayrıca, tablanın çalışmasında görev alan tüm parçaları stoklarımızda bulundurarak her dönemde yedek parça teminini sağlarız.